Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: KojotGPS Tracker z Chin
Shlizer napisał(a):W Androidowej apce -> menu z lewej -> moja oś czasu.
Pokazuje podróże, jakie robiłeś z włączonym GPSem. Nie testowałem co prawda, ale moje wczorajsze i dzisiejsze trasy wyglądają ok.

Były kiedyś też Googlowe Moje Trasy, ale z nich zrezygnowali w zeszłym roku nie wiem czemu i pojawiło się trochę alternatyw.

A da rade coś takiego, żeby nawigowało np po nagranym już śladzie? Mapy google chyba nie mają takiej możliwości ? Chodzi mi o to że, np mam ślad w postaci pliku .gpx i żeby po tym pliku jakaś nawigacja mnie pokierowała.. Platforma oczywiście Android Smile Spotkaliście się z czymś takim ?

pozdr
Odpowiedz
Z tego co kojarzę, to automapa ma taką możliwość, nawet na youtube gdzieś taki poradnik widziałem, że koleś na komputerze zrobił sobie dokładny plan mapy i przeniósł to do nawigacji. Osobiście nigdy tego nie praktykowałem, ale faktem jest, że jest to przydatna rzecz. Bodajże "Forum Wiedzy" - taki user z youtube taki poradnik na swoim kanale robił.
Odpowiedz
Ja dzisiaj wpadłem na http://www.trasser.pl . Miało być fajnie bo i rejestruje...i są statystyki i fajne trasy. Rzeczywistość taka że portal kuleje a aplikacja na iPhone już nie funkcjonuje. Chyba ktoś olał/porzucił ten projekt bo strasznie dużo niedociągnięć jak za coś płatnego (trzeba płacić abonament za użytkowanie w pełnej formie).
Adventure is not defined by a place or a time, but an attitude.

Varadero XL125V '08 => BMW R1200GS '08
Odpowiedz
marcinie napisał(a):
Shlizer napisał(a):W Androidowej apce -> menu z lewej -> moja oś czasu.
Pokazuje podróże, jakie robiłeś z włączonym GPSem. Nie testowałem co prawda, ale moje wczorajsze i dzisiejsze trasy wyglądają ok.

Były kiedyś też Googlowe Moje Trasy, ale z nich zrezygnowali w zeszłym roku nie wiem czemu i pojawiło się trochę alternatyw.

A da rade coś takiego, żeby nawigowało np po nagranym już śladzie? Mapy google chyba nie mają takiej możliwości ? Chodzi mi o to że, np mam ślad w postaci pliku .gpx i żeby po tym pliku jakaś nawigacja mnie pokierowała.. Platforma oczywiście Android Smile Spotkaliście się z czymś takim ?

pozdr

Testowałem w tym sezonie Traseo.pl . Mi się podoba i za gratis. Można na komputerze i na smartfonie. Jest darmowe konto. Można jechać po śladzie. Można tworzyć fajne relacje z wyjazdów.
Polecam.
Odpowiedz
Cuba, dobrze że wpadłeś i podzieliłeś się doświadczeniem. Super!
A teraz zapraszamy TU--> http://varadero125.com.pl/forums/viewforum.php?f=8 - aby napisać kilka słów o sobie. Byłoby fajnie.
Komar..........Varadero XL125 / Triumph Tiger 800 XC / Tiger Explorer 1200 XR
Odpowiedz
Castaway napisał(a):Cuba, dobrze że wpadłeś i podzieliłeś się doświadczeniem. Super!
A teraz zapraszamy TU--> http://varadero125.com.pl/forums/viewforum.php?f=8 - aby napisać kilka słów o sobie. Byłoby fajnie.

:oops: Jak kupiłem viaderko to miałem ambitne plany popisać.
Jak przewiozłem tyłek to nie miałem już czasu na pisanie.
Przepraszam.
Postaram się poprawić.
Odpowiedz
Ja wszystkie trasy rejestruje na telefonie, potem mogę sprawdzać w dowolnym momencie. Jak chcecie to mogę wam podesłać link do appki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości