Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: MissBlack5Wypadek
Sad przykro słyszeć, oby udało się temat ogarnąć przed zlotem. Trzym się i ciśnij gościa/ubezpieczenie.
Ogólnie coś pechowo, koleżanka, której sprzedałem swoją Hankę miała podobną sytuację jakoś z miesiąc temu. Pan z pasa po lewo obok na starcie z pod świateł wbił się przed nią, po czym gwałtownie zahamował, żeby skręcić w prawo. Nie zdążyła zahamować, kierowniczka trochę poobijana, moto z pogiętym przodem (co najmniej lagi, nie wiadomo jak felga, golenie, rama), urwane zegary i lusterka, połamane plastiki, urwany lewy set i pedał zmiany biegów. Gościu nie przyznał się do sprawstwa, więc będzie kopanie się w sądzie.
Odpowiedz
(05-14-2018, 05:41 PM)Xeno napisał(a): Sad przykro słyszeć, oby udało się temat ogarnąć przed zlotem. Trzym się i ciśnij gościa/ubezpieczenie.
Ogólnie coś pechowo, koleżanka, której sprzedałem swoją Hankę miała podobną sytuację jakoś z miesiąc temu. Pan z pasa po lewo obok na  starcie z pod świateł wbił się przed nią, po czym gwałtownie zahamował, żeby skręcić w prawo. Nie zdążyła zahamować, kierowniczka trochę poobijana, moto z pogiętym przodem (co najmniej lagi, nie wiadomo jak felga, golenie, rama), urwane zegary i lusterka, połamane plastiki, urwany lewy set i pedał zmiany biegów. Gościu nie przyznał się do sprawstwa, więc będzie kopanie się w sądzie.

Jak uda sie przed zlotem to to bedzie cud normalnieSad. Tak cisne caly czas ubezpieczalnie, rzeczoznawca jednak jutro przyjedzie... akurat pan który mi wyjechal przynaje się do winy, to faktycznie bardzo podobnie bo u mnie tez zerwany pedał zmiany biegow, owiewki, lampa, wgneciony wydech (leovince Sad ), wygięte lagi, podobno coś cieklo z moto więc motocyklisci ktorzy mi pomagali odłączyli akumulator...
Odpowiedz
Najważniejsze, aby wydusić jak najwięcej kasy od ubezpieczyciela, aby wystarczyło na wszystkie naprawy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości