Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: MissBlack5Wypadek
Sad przykro słyszeć, oby udało się temat ogarnąć przed zlotem. Trzym się i ciśnij gościa/ubezpieczenie.
Ogólnie coś pechowo, koleżanka, której sprzedałem swoją Hankę miała podobną sytuację jakoś z miesiąc temu. Pan z pasa po lewo obok na starcie z pod świateł wbił się przed nią, po czym gwałtownie zahamował, żeby skręcić w prawo. Nie zdążyła zahamować, kierowniczka trochę poobijana, moto z pogiętym przodem (co najmniej lagi, nie wiadomo jak felga, golenie, rama), urwane zegary i lusterka, połamane plastiki, urwany lewy set i pedał zmiany biegów. Gościu nie przyznał się do sprawstwa, więc będzie kopanie się w sądzie.
Odpowiedz
(05-14-2018, 05:41 PM)Xeno napisał(a): Sad przykro słyszeć, oby udało się temat ogarnąć przed zlotem. Trzym się i ciśnij gościa/ubezpieczenie.
Ogólnie coś pechowo, koleżanka, której sprzedałem swoją Hankę miała podobną sytuację jakoś z miesiąc temu. Pan z pasa po lewo obok na  starcie z pod świateł wbił się przed nią, po czym gwałtownie zahamował, żeby skręcić w prawo. Nie zdążyła zahamować, kierowniczka trochę poobijana, moto z pogiętym przodem (co najmniej lagi, nie wiadomo jak felga, golenie, rama), urwane zegary i lusterka, połamane plastiki, urwany lewy set i pedał zmiany biegów. Gościu nie przyznał się do sprawstwa, więc będzie kopanie się w sądzie.

Jak uda sie przed zlotem to to bedzie cud normalnieSad. Tak cisne caly czas ubezpieczalnie, rzeczoznawca jednak jutro przyjedzie... akurat pan który mi wyjechal przynaje się do winy, to faktycznie bardzo podobnie bo u mnie tez zerwany pedał zmiany biegow, owiewki, lampa, wgneciony wydech (leovince Sad ), wygięte lagi, podobno coś cieklo z moto więc motocyklisci ktorzy mi pomagali odłączyli akumulator...
Odpowiedz
Najważniejsze, aby wydusić jak najwięcej kasy od ubezpieczyciela, aby wystarczyło na wszystkie naprawy.
[-] The following 1 user says Thank You to Kowalik for this post:
  • Sebi77
Odpowiedz
Aż żal patrzeć na wiaderko. Matiz za to dostał za swoje. Wygląda jakby miał bliskie spotkanie z osobowką, a nie motocyklem (niebieska konserwa). Najprawdopodobniej szkoda będzie całkowita. Myślę że Honda Pomorski wyceni ją na ok 7 tys. Możesz powalczyć z ubezpieczalnią , albo wziąść co Ci dadzą i na własną rękę skompletować części i oddać do nieautoryzowanego serwisu do poskładania, albo za piwko sami Ci ją poskladamy
Odpowiedz
(05-25-2018, 11:09 PM)CinekGDA napisał(a): Aż żal patrzeć na wiaderko.  Matiz za to dostał za swoje. Wygląda jakby miał bliskie spotkanie z osobowką, a nie motocyklem (niebieska konserwa).  Najprawdopodobniej szkoda będzie całkowita. Myślę że Honda Pomorski wyceni ją na ok 7 tys. Możesz powalczyć z ubezpieczalnią , albo wziąść co Ci dadzą i na własną rękę skompletować części i oddać do nieautoryzowanego serwisu do poskładania,  albo za piwko sami Ci ją poskladamy

haha propozycja z piwkiem interesująca  Smile Pzu stwierdzilo szkode całkowitą i chcą mi dać niesamowicie śmieszne pieniądze(praktycznie polowę za tyle za ile planowałam sprzedać Hankę we wrześniu), trzy razy wysyłałam im odwolanie mailowo, oczywiście gnojki nie odpowiadają, więc wysłałam odwolanie pocztą z potwierdzeniem odbioru, jeżeli to nie poskutkuje to niestety chyba będę musiała złozyć pozew do sądu...  Sad
Odpowiedz
Ciekawe na ile Ci ja wycenili? Jeśli i tak chciałaś ją sprzedać to im ją oddaj. Dadzą Ci teraz ta połowę, a jak ją sprzedadzą handlarzowi, to dadzą to co od niego dostali, plus to co ewentualnie zabraknie do kwoty z wyceny. Oczywiście upewnij się gdzieś czy czegos nie namieszalem. Idziesz na A, czy zmieniasz rodzaj motka?
Odpowiedz
(05-27-2018, 10:28 PM)CinekGDA napisał(a): Ciekawe na ile Ci ja wycenili? Jeśli i tak chciałaś ją sprzedać to im ją oddaj. Dadzą Ci teraz ta połowę, a jak ją sprzedadzą handlarzowi, to dadzą to co od niego dostali, plus to co ewentualnie zabraknie do kwoty z wyceny. Oczywiście upewnij się gdzieś czy czegos nie namieszalem. Idziesz na A, czy zmieniasz rodzaj motka?

wlasnie rzecz w tym ze wycenili ja na 4650 w stanie przed wypadkiem (chcialam sprzedac za 7.800min) ale chcą mi wypłacić 2700zł+1950zł za części, a to kompletnie mi sie nie opłaca, biorąc pod uwagę ze silnik i rama sa całe... :/ idę na A2 i przesiadam się na mocniejszą maszynę Smile

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
jak przedlift to i LCD działa to chętny na zegary jestem ;-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości