Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: szulerDL650 Ruda Suzia
Będzie do kupienia po Varaderni. Jeżeli ktoś myśli o zakupie DLa to będzie okazja obejrzeć  Smile
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Odpowiedz
Co w planach?
--
DL 650 AL5
Odpowiedz
Na krótko ją przygarnąłeś...rozumiem, że ostatnia wyprawa zweryfikowała jej właściwości w jeździe "na ciężko".
Komar..........Varadero XL125 / Triumph Tiger 800 XC / Tiger Explorer 1200 XR
[exturl]https://www.facebook.com/Motopomocni/[/exturl]
Odpowiedz
Faktycznie krótko jeździłem. Będę sprzedawać nie dlatego że nie spasowała. Wręcz przeciwnie - jak dla mnie to idealne moto.
Jak się obrobię po urlopie to dokończę opowiastkę z wyjazdu i napiszę moją opinię o DLu.
Zwyczajnie przyszedł czas (na co ma swój wpływ PESEL  Huh Smile ) na zmianę sposobu turystykowania. Tak na tym wyjeździe "dostaliśmy w kość " z powodu głównie niespodziewanie wysokiej temperatury, do tego czas potrzebny do regeneracji zwiększył się znacząco iż w Albanii podjęliśmy decyzję iż deko szybciej dokonujemy i tak planowanej zmiany. Ten wyjazd był ostatnim dalekim "łazikowaniem" na moto  Smile  W drodze powrotnej kupiliśmy terenówkę i teraz będziemy jeździć komfortowo autkiem 4x4 z namiotem na dachu i rowerami na haku.
Moto zostanie do jeżdżenia na kawkę i na zloty - a do tego mam GL650  Smile
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Odpowiedz
Thumbs Up 
(06-19-2018, 10:05 PM)szuler napisał(a): Ten wyjazd był ostatnim dalekim "łazikowaniem" na moto  Smile  

Czas na pisanie książek  Wink
Komar..........Varadero XL125 / Triumph Tiger 800 XC / Tiger Explorer 1200 XR
[exturl]https://www.facebook.com/Motopomocni/[/exturl]
Odpowiedz
(06-22-2018, 09:37 PM)Castaway napisał(a):
(06-19-2018, 10:05 PM)szuler napisał(a): Ten wyjazd był ostatnim dalekim "łazikowaniem" na moto  Smile  

Czas na pisanie książek  Wink

Gdyby któreś z nas:  ja lub Dorota było obdarzone "lekką ręką" to byłoby trochę materiału Smile
Niestety żadne z nas nie zostało obdarzone pisarskim talentem  Sad Smile
Dobrze iż jednym z głównych zajęć Doroty na wyjazdach jest robienie zdjęć - mamy niezłą dokumentację z wszystkich turystykowań  Smile
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości