Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: MacBetProśba o opinię
Cześć,
Chcę kupić polifta, jednakże ciężko coś fajnego znaleźć.
Czy ta oferta jest dobra?
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-vara...xtor=SEC-8
na zdjęciu wygląda całkiem całkiem 
tylko martwi mnie przebieg i waham się  czy w ogóle zawracać głowę właścicielowi.
Z góry dzięki za pomoc.
Maciek
Odpowiedz
Ja bym brał. 2009 rocznik za 9 tyś- dobra cena. Przebiegiem się tak nie martw, przynajmniej jest realny. Śmiech mnie ogarnia jak widzę u handlarzy np 16 letnie sztuki z przebiegiem 16 tyś. Czyli 1000km na sezon !? Co druga ma realnie 2 razy tyle. Do tego kupujesz od motocyklisty, który lepiej czy gorzej o nią dbał, a nie wypicowany plakiem ulep od cwaniaka. Sprawdź obowiązkowe pozycje przy zakupie, utarguj 3-4 stówki na serwis pozakupowy i w drogę.
Odpowiedz
(07-28-2018, 07:50 AM)CinekGDA napisał(a): Ja bym brał. 2009 rocznik za 9 tyś- dobra cena. Przebiegiem się tak nie martw, przynajmniej jest realny. Śmiech mnie ogarnia jak widzę u handlarzy np 16 letnie sztuki z przebiegiem 16 tyś. Czyli 1000km na sezon !?  Co druga ma realnie 2 razy tyle. Do tego kupujesz od motocyklisty,  który lepiej czy gorzej o nią dbał, a nie wypicowany plakiem ulep od cwaniaka. Sprawdź obowiązkowe pozycje przy zakupie, utarguj 3-4 stówki na serwis pozakupowy i w drogę.
Dzięki, zatem dzwonię Smile
Odpowiedz
Koledzy,

Do Lublina jeszcze nie pojechałem bo nie miałem transportu, a tu bliżej pojawiło się takie ogłoszenie

https://www.olx.pl/oferta/honda-varadero...5a26688d13

Dzwoniłem moto kupione w Starych Babicach. Wszystko niby w porządku, wyposażenie wskazuje na De Luxe (kanapa, kufer, pług) jednakże brak srebrnych obwódek na prędkościo i obrotomierzu.
Dodatkowo poszperałem i znalazłem ogłoszenie z Luxmotors i wystawiony był za 9900
tu archiwalne ogłoszenie

https://www.olx.pl/oferta/honda-xl-varad...nGney.html
 czy dobrze czuję, że coś tu jest nie tak???
Maciek
Odpowiedz
To nie jest de Luxe. De Luxe ma wypukłe litery na owiewce i, jak wspomniałeś, srebrne ramki na liczniku, plus pług. Kufer powinien być hondowski.
Ktoś chce zarobić...
Odpowiedz
(07-30-2018, 08:26 PM)Fotom napisał(a): To nie jest de Luxe. De Luxe ma wypukłe litery na owiewce i, jak wspomniałeś, srebrne ramki na liczniku, plus pług. Kufer powinien być hondowski.
Ktoś chce zarobić...

Dzięki, odpuszczam...
Odpowiedz
Koledzy,

Byłem w Lublinie i żenada.
Motocykl podobno bezwypadkowy, w dobrym stanie i nie sprawiający kłopotów w eksploatacji, a było tak…
 z zewnątrz początkowo przyzwoicie, ale po bliższym przeglądzie:
- nadlew lakieru na owiewce,
- dwa różne lusterka,
- niespasowana owiewka z reflektorem z prawej,
- zniszczony i nie składający się podnóżek z lewej,
- ogniska rdzy na koszu owiewki,
- ogniska rdzy na spawie poprzeczki ramy po lewej stronie,
- spaw na mocowaniu stopki,
- przednia opona popękana jak wyschnięty afrykański staw (z 2011),
- odpaliła za drugim razem jak koleś popracował gazem.
Nawet nie pytałem o jazdę próbną.
Na dodatek Karta pojazdu u ojca który będzie za 4 h. :/
Jak mu powiedziałem, że mnie okłamał i naciągnął na paliwo na drogę i że ma mi oddać kasę to powiedział, że nie ma środków.
Żenada

Ostrzegam nie warto tam jechać
Jakby co to mam kilka zdjęć i mogę się podzielić
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości