Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: tom75hCo sądzicie?
Szukam swoich kółek.
Poprosiłbym o rzucenie okiem na poniższe oferty:

Żary - 2007 24823km - 9 300
fajnie się prezentuje

Albo to: Lędziny - 2002 45000km - 8 000

mój budżet 7-10 tys.

i jeszcze dwa trochę bliżej mojej lokacji

jeden Marcinkowice - 2008 - nieznany przebieg - 9 900

i drugi Ziębice - 2002 50000km - 6 900 - obca tablica więc do rejestracji
Odpowiedz
Wszystko Ci jedno, czy przedlift, czy polift?
Te przedlifty trochę drogie, a z Lędzin zmęczony strasznie.
Odpowiedz
(08-10-2018, 10:50 PM)Fotom napisał(a): Wszystko Ci jedno, czy przedlift, czy polift?
Te przedlifty trochę drogie, a z Lędzin zmęczony strasznie.

Tak, jest mi to jedno czy przed liftem czy po, ma być sprawny. 
Od kilku dni przeglądam różne oferty gdzie tylko mogę. Niestety 125 się cenią i w większości są daleko od mojego miejsca zamieszkania. 

Jeszcze inna opcja z komisu 

Ten wygląda ciekawie tylko zastanawiające czy z 2003 mógł mieć immo i ABS
Odpowiedz
Heh, ten gość z Lędzin udostępnia swoje dane adresowe z nr PESEL i poprzednich właścicieli, chyba jest na to jakiś paragraf.
Swoją drogą, wyczyścił by motor do zdjęć.
Odpowiedz
(08-11-2018, 12:14 AM)tom75h napisał(a): Ten wygląda ciekawie tylko zastanawiające czy z 2003 mógł mieć immo i ABS

Z tego co mi wiadomo, żadna Varadero 125 nie posiada ABS-u, a co do immo, nie wiem jak poliftowe, ale raczej taka sama sytuacja jak z ABS Smile
Odpowiedz
To może zaproszę do Łodzi?
Odpowiedz
Co to za ceny w ogóle! 8900 za 2001 rok to jakas farsa. Reszta tez nie lepsza.  Albo handlarze powariowali, albo małe wiadro cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Ja wystawilem swoja  za 7700 (2004r),  z przebiegiem 18tys. Realnie do oddania za 7400. Na razie jednak mam dylemat czy ja sprzedać, po tym jak w końcu ogarnalem temat z gaznikami.
https://sprzedajemy.pl/honda-varadero-12...nr56578719
Odpowiedz
Jezu,ludzie co się dzieje? Wiaderka coraz droższe Huh Ciekawi mnie tylko, ile z tych za chore pieniądze faktycznie znajduje nabywców
Odpowiedz
A jak pojawi się jakaś w miarę rozsądnej cenie, to rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Ode mnie takie oferty przeważnie zaczynają się powyżej 200km.
Gdyby jeszcze była jakaś alternatywa motocykla o zbliżonych gabarytach przy tej pojemności.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości