kupię Hondę Valadero xl 125

Chcesz coś kupić?

kupię Hondę Valadero xl 125

Postprzez Jankiel79 » 13 grudnia 2017, o 22:45

Jak w temacie kupię Hondę varadero 125 zadbana.nie będę się rozpisywał czekam na kontakt I na hondę :)
Jankiel79
Nowicjusz
Nowicjusz

Maszyna: Jeszcze brak
Imię: Przemek

Re: kupię Hondę Valadero xl 125

Postprzez krys87 » 14 grudnia 2017, o 01:12

Pomóż trochę ewentualnym sprzedającym i określ co cię interesuje (przed czy polift) i ile przeznaczasz na ten cel?
krys87
Nowicjusz
Nowicjusz

Maszyna: Varadero 125 07-12
Imię: Krystian

Postprzez Jankiel79 » 15 grudnia 2017, o 11:07

Tak dla formalności mam przeznaczone 7tyś.I chciałbym zadbany I sprawny moto tylko bez takich jak już oglądałem moto ok ale do wymiany opony napęd kompletny bo łańcuch latał przy całym naciągu lagi mokre itd.więc jak ktoś ma zadbane moto I chciałby go sprzedać w dobre ręce to czekam.mam nadzieję że takie informacje wystarcza.pozdrawiam :-)
Jankiel79
Nowicjusz
Nowicjusz

Maszyna: Jeszcze brak
Imię: Przemek

Postprzez zibi4don » 3 stycznia 2018, o 15:38

Siema. Moja własna. Posiadam od roku. 2002 produkcja. Sprawna, sam nią jeżdżę, praktycznie jestem pierwszym właścicielem w kraju (Szwajcar), lagi suche, roczny akumulator, płyta centralna givi, kufer simply duży, opona tylna jest ok ale rok nie pamiętam 2007 albo 2004, przód nowszy szosowy. Pali na dotyk silnik pracuje cicho, tłumik oryginał, brak blokady, gdzieś mam zdjęcia tarczek sprzęgła w jakim są stanie (OK) przekładki proste bo rozbierałem, o ile Stary telefon znajdę. Zrobiłem nią około 4 tyś. KM dwa razy wymieniłem olej i filtr, płyn hamulcowy, rozebrałem i wyczyściłem wraz z wymiana uszczelek przedni zacisk hamulcowy. Napęd jak ją kupowałem to był nowy. Ma jakieś rysy na bokach czaszy ale wszystko jest całe i oryginalny lakier, mogę podesłać zdjęcia na maila i film wrzucić na YT. To tak na szybko z pamięci. Na liczniku ma jakieś 34-35tys. Nie pamiętam dokładnie. A do garażu mam kawałek drogi. Kanapa cała i zdrowa, akcesoryjna wyższa i ciemna szyba. Żarówki mijania i główne wymieniłem na ledowe, świecą super nie to co oryginał. Zwykle w schowku pod kanapą, w razie przeglądu lub kontroli policyjnej na drodze, komplet oryginalnych kluczy wraz z kluczem do tylnego zawieszenia. Nie wiem i nie pamiętam co jeszcze... Pozdrawiam
zibi4don
Nowicjusz
Nowicjusz

Maszyna: Varadero 125 01-06
Imię: Michał

Powrót do Kupie