GPS Tracker z Chin

ochraniacze, kamery ,rekawice i inne bajery

Re: GPS Tracker z Chin

Postprzez marcinie » 17 kwietnia 2017, o 17:05

Shlizer napisał(a):W Androidowej apce -> menu z lewej -> moja oś czasu.
Pokazuje podróże, jakie robiłeś z włączonym GPSem. Nie testowałem co prawda, ale moje wczorajsze i dzisiejsze trasy wyglądają ok.

Były kiedyś też Googlowe Moje Trasy, ale z nich zrezygnowali w zeszłym roku nie wiem czemu i pojawiło się trochę alternatyw.

A da rade coś takiego, żeby nawigowało np po nagranym już śladzie? Mapy google chyba nie mają takiej możliwości ? Chodzi mi o to że, np mam ślad w postaci pliku .gpx i żeby po tym pliku jakaś nawigacja mnie pokierowała.. Platforma oczywiście Android :) Spotkaliście się z czymś takim ?

pozdr
marcinie
Zaawansowany
Zaawansowany

Maszyna: Varadero 125 01-06
Imię: Marcin

Postprzez seebst » 17 kwietnia 2017, o 19:27

Z tego co kojarzę, to automapa ma taką możliwość, nawet na youtube gdzieś taki poradnik widziałem, że koleś na komputerze zrobił sobie dokładny plan mapy i przeniósł to do nawigacji. Osobiście nigdy tego nie praktykowałem, ale faktem jest, że jest to przydatna rzecz. Bodajże "Forum Wiedzy" - taki user z youtube taki poradnik na swoim kanale robił.
seebst
Zaawansowany
Zaawansowany

Maszyna: Inny motocykl
Imię: Sebastian

Postprzez Kojot » 17 kwietnia 2017, o 20:08

Ja dzisiaj wpadłem na http://www.trasser.pl . Miało być fajnie bo i rejestruje...i są statystyki i fajne trasy. Rzeczywistość taka że portal kuleje a aplikacja na iPhone już nie funkcjonuje. Chyba ktoś olał/porzucił ten projekt bo strasznie dużo niedociągnięć jak za coś płatnego (trzeba płacić abonament za użytkowanie w pełnej formie).
Adventure is not defined by a place or a time, but an attitude.

Varadero XL125V '08 => BMW R1200GS '08
Kojot
Sponsor portalu 2017
Sponsor portalu 2017

Maszyna: Varadero 125 07-12
Imię: Tomek

Postprzez Cuba » 16 listopada 2017, o 23:32

marcinie napisał(a):
Shlizer napisał(a):W Androidowej apce -> menu z lewej -> moja oś czasu.
Pokazuje podróże, jakie robiłeś z włączonym GPSem. Nie testowałem co prawda, ale moje wczorajsze i dzisiejsze trasy wyglądają ok.

Były kiedyś też Googlowe Moje Trasy, ale z nich zrezygnowali w zeszłym roku nie wiem czemu i pojawiło się trochę alternatyw.

A da rade coś takiego, żeby nawigowało np po nagranym już śladzie? Mapy google chyba nie mają takiej możliwości ? Chodzi mi o to że, np mam ślad w postaci pliku .gpx i żeby po tym pliku jakaś nawigacja mnie pokierowała.. Platforma oczywiście Android :) Spotkaliście się z czymś takim ?

pozdr

Testowałem w tym sezonie Traseo.pl . Mi się podoba i za gratis. Można na komputerze i na smartfonie. Jest darmowe konto. Można jechać po śladzie. Można tworzyć fajne relacje z wyjazdów.
Polecam.
Cuba
Nowicjusz
Nowicjusz

Maszyna: Varadero 125 01-06
Imię: Cuba

Postprzez Castaway » 21 listopada 2017, o 20:05

Cuba, dobrze że wpadłeś i podzieliłeś się doświadczeniem. Super!
A teraz zapraszamy TU--> http://varadero125.com.pl/forums/viewforum.php?f=8 - aby napisać kilka słów o sobie. Byłoby fajnie.
Kto chce Triumph'a? http://tiny.pl/gpclh
Było Varadero 125 2004, jest Triumph Tiger 800XC
Castaway
Specjalista
Specjalista

Maszyna: Inny motocykl
Imię: Pit

Poprzednia strona

Powrót do Akcesoria