Ilu z Was zrobiło prawo jazdy kat. A

Tradycyjnie - o wszystkim i o niczym, luźne rozmowy

Ilu z Was zrobiło prawo jazdy kat. A

zrobiłem prawo jazdy kat. A
16
36%
zamierzam zrobić w najbliższym czasie prawo jazdy kat. A
21
48%
nie zamierzam robić kat. A, 125cm3 mi wystarczy
5
11%
miałem prawo jazdy kat. A już przed ustawą z 2014 roku
2
5%

Liczba głosów : 44

Re: Ilu z Was zrobiło prawo jazdy kat. A

Postprzez seebst » 24 listopada 2017, o 18:51

Powiem wam, że Bandit do turystyki też jest całkiem wygodny. Wiadomo, że pozycja za sterami jest trochę inna, ale idzie się przyzwyczaić. Zrobiłem na jeden strzał prawie 1000 kilometrów i żadnego dyskomfortu. 12 godzin w siodle i dupa wytrzymała. Póki co, nie szukam nic innego :)
seebst
Zaawansowany
Zaawansowany

Maszyna: Inny motocykl
Imię: Sebastian

Postprzez StarskiPL » 4 grudnia 2017, o 12:25

Ja kupiłem Hondę CBF 600 S ABS PC38. Motocykl do miasta i okolic bardzo fajny, szczególnie po założeniu podwyższenia kierownicy i zmianie tapicerki kanapy. Pozycja nadal nie jest tak dobra jak na wiaderku ale jest przyzwoicie. Uwaga! Silnik PC38 bardzo wibruje przy obrotach na poziomie 4500-6500 co przekłada się na dość nieprzyjemną jazdę z prędkością przelotową rzędu 110-130km/h. Tak poza tym moto ma jak dla mnie wystarczającą moc (78KM, 210km/h, 4,2sek do 100), a czasami nawet za dużą (w mokry chłodny dzień dupa potrafi przy starcie pójść w swoją stronę). Na pierwsze poważne moto polecam.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Vivere militare est...
Obrazek
StarskiPL
Sponsor portalu 2017
Sponsor portalu 2017

Maszyna: Varadero 125 01-06

Postprzez rado321 » 4 grudnia 2017, o 18:14

Ładna maszyna. Niestety ciezko znaleźć zadbany egzemplarz. Co do wibracji-kawa er6f w calym zakresie fajnie drży ale nie to przeszkadza. Miedzy 3 a 4 tys. obrotow w rezonans wpada zegar lub pozostałe owiewki. Trudno ustalic dokladne miejsce ale jak docisne licznik jest cicho. Dodatkowe gumy gabki i inne elastyczne niewiele daja. A ten zakres obrotow to moje tempo 90-110 km/h. Na forum kawasaki nikt nie opatentowal 100% rozwiązania. Mozna wybaczyc ten rezonans za kazdym razem jak obrotomierz wchodzi w zakres 5-8 tys. :lol:
Wsk125--romet ogar 205----simson s4---Varadero 125---Kawasaki ER6F---?
rado321
Zaawansowany
Zaawansowany

Maszyna: Inny motocykl
Imię: rado321

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark