Droga wojewódzka 133

Tradycyjnie - o wszystkim i o niczym, luźne rozmowy

Droga wojewódzka 133

Postprzez szuler » 13 maja 2015, o 00:21

W tamtym roku wracając XL1000 z zakończenia VCP trafiłem na DW133 i oczywiście na środku drogi i lasu gleba w piaskownicy. W ostatni weekend jadąc na Izi-ego postanowiłem po ubiegłorocznej glebie wyrównać rachunki z DW133 - tym razem na maluchu. I co :?: 2:0 dla DW133 :evil:
Okazało się iż w tamtym roku trafiłem na super stan w/w drogi. W tym roku to była rzeźnia - piaskownic było kilka ( w tamtym roku w zasadzie jedna) a w pierwszej najzwyczajniej zakopałem się :shock:
Parę fotek z walki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Następne "spotkanie" chyba na innym sprzęcie :evil: :P
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
szuler
Sponsor portalu 2017
Sponsor portalu 2017

Maszyna: Inny motocykl
Imię: Marcin

Re: Droga wojewódzka 133

Postprzez Jazeera » 13 maja 2015, o 08:02

Hehe, ciekawe wyzwanie. ;) Sądzisz, że bez kufrów i mniejszego obciążenia by się udało?
Czasami gdy zamykam oczy w deszczu, to nic nie widzę...
Jazeera
Zaawansowany
Zaawansowany

Maszyna: Varadero 125 01-06
Imię: Paweł

Postprzez sirturek » 13 maja 2015, o 08:17

Sam jechałeś czy z pasażerem? Jak kolejne wrażenia z trasy na małym varadero? Ze Słupska to kawałek drogi było. Napisz jak możesz coś więcej o tym spotkaniu/zlocie, gdzieś tam kiedyś coś czytałem o Izim, smutna historia.
BMW R850R
sirturek
Moderator
Moderator

Imię: Tomek

Postprzez szuler » 13 maja 2015, o 09:32

- Solo bez bagaży to byłaby zupełnie inna jazda - lepsza kontrola moto i jeżeli nie zrobi się jakiegoś błędu techniczno/taktycznego przejazd bez kłopotów możliwy.
Ta gleba jak i poprzednia była spowodowana błędem taktycznym - widząc głęboką, miękką koleinę na śladzie którym jechałem, chciałem po śladzie auta wyjechać z niej na górę i efekt wiadomy: postawiło mnie w poprzek, starając się podeprzeć noga trafiła na koleinę i oczywista gleba :P Jedyny plus z malucha iż bez kłopotu, obładowanego sam go postawiłem do pionu :P

- Na Izi-ego jechaliśmy oczywiście we dwoje - inaczej nie było by fotek. Przez najtrudniejsze miejsca przejeżdżałem sam. O tym jak maluch sprawował się z bagażem dopiszę w teście.

- IZI meeting - info: http://pl.izimeeting.com/
Było ok. 400 osób, towarzystwo międzynarodowe. Organizacja bardzo dobra, warunki surowe - pole namiotowe lub podłoga w zamku, nie zauważyłem możliwości skorzystania z prysznica, toalet ilość wystarczająca.
W piątek prezentacje z podróży, w sobotę przejazdy krajoznawczo/poznawcze wg. 4 kategorii: off - jedna grupa, on/off - dwie grupy, on-jedna grupa. Tam jechaliśmy dwa dni i tak samo powrót. Sezon włóczęgowsko/namiotowy otwarty :P
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
szuler
Sponsor portalu 2017
Sponsor portalu 2017

Postprzez damian » 21 maja 2015, o 22:05

Lasem...lasem było jechać ;)
damian
Zaawansowany
Zaawansowany

Imię: Damian

Postprzez szuler » 22 maja 2015, o 08:33

Ile się dało to objeżdżałem piachy bokami - nie wszędzie była taka możliwość :(
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
szuler
Sponsor portalu 2017
Sponsor portalu 2017

Powrót do Hydepark