Może ktoś rzucić okiem?

Szukasz maszyny? Zapytaj tutaj

Może ktoś rzucić okiem?

Postprzez yccma » 15 maja 2017, o 09:42

Hej,

Szukam dla dziewczyny, na początek przygody z motocyklowaniem, małego Varadero, gdzieś w okolicach Wielkopolski. Jestem z Poznania i nie chciałbym jechać po niego na drugi koniec kraju.

Szukam polifta, nie chcę sobie dokładać roboty przy gaźnikach, a dziewczynie komplikować obsługi. Kontrolka rezerwy też się na pewno przyda :)

Znalazłem takie coś w miarę niedaleko:
https://www.olx.pl/oferta/honda-varader ... lPQZg.html

Czy ktoś widzi na zdjęciach coś niepokojącego?
Brak naklejek na owiewkach - czy one są pod klarem, czy może da się je zdjąć tak, jak te na zbiorniku? Swoją drogą jakby ktoś zdejmował naklejki, to raczej ze zbiornika właśnie, a tu widać, że na zbiorniku są, więc co, pewnie owiewki malowane? Czy może jakieś roczniki/wersje tych naklejek tam nie miały?

Prawy set jakiś brudny czy poprzecierany. Na mojej CBF sety są czarne i wyglądały ładnie dopóki nie zacząłem jeździć w butach z plastikami. Plastik ociera o seta i ładnie zdrapał farbę. Wygląda jak po szlifie, a to tylko ślad buta...

Poza tym cena chyba niska jak za polifta i to jeszcze z takim przebiegiem. Ktoś się orientuje ile jest roboty żeby cofnąć licznik? Niby gość pisze, że przebieg potwierdzony, jeszcze nie dzwoniłem po szczegóły. Wolałem najpierw podpytać fachowców ;)

Z góry dzięki za pomoc.
yccma
Nowicjusz
Nowicjusz

Maszyna: Inny motocykl
Imię: Alan

Re: Może ktoś rzucić okiem?

Postprzez varadero.555 » 15 maja 2017, o 10:23

Malowana była na 100% na owiewkach powinny być emblematy varadero w polifcie są wypukle jak w aucie. błotnik tez malowany ,gmole dziwnie przykręcone do baku a i raczej założone po jakimś szlifie , pługa tez nie ma. Jak masz blisko jedz pooglądaj sprawdź czy ograniczniki nie są wygięte..cena naprawdę niska ale odsłon tez sporo już miała.
cofnąć licznik to nie problem, ale nie wygląda reszta żeby miała naczaskane więcej. Tyle ode mnie .Powodzenia.
A i jak będziesz dzwonił spytaj się czy są oryginalne opony. Jak tak to przebieg raczej ok.
varadero.555
Zaawansowany
Zaawansowany

Maszyna: Varadero 125 01-06
Imię: Dominik

Re: Może ktoś rzucić okiem?

Postprzez PeterP » 15 maja 2017, o 13:26

Na moje oko jest jakieś 2,5-3,0 tyś za tania, albo jakiś totalny ulep po ostrym dzwonie, albo jest "jeszcze ciepła"... za to zawsze na oględziny możesz zabrać szwagra
https://www.youtube.com/watch?v=BXCJmN-Koeo :mrgreen:
Varadero 125 ==> NT700V Deauville
PeterP
Sponsor portalu 2017
Sponsor portalu 2017

Maszyna: Varadero 125 07-12
Imię: Piotr

Powrót do Porady zakupowe