Prośba o pomoc

Szukasz maszyny? Zapytaj tutaj

Re: Prośba o pomoc

Postprzez szuler » 24 lipca 2017, o 15:53

Jeżeli na forum funkcjonuje ktoś, kto specjalizuje się w sprowadzaniu i handlem używkami, to jest to bezpieczny dostawca. Na forum Vstroma też jest taki gość i są ludzie którzy znając opinię o nim z forum, kupują sprzęta tylko na podstawie opisu i kontaktu telefonicznego, nie widząc go przed dostawą. Nie spotkałem się z kimś niezadowolonym z zakupu u niego.
Sam teraz jeżdżę motkiem przez niego sprowadzonym. W Polsce było przede mną dwóch właścicieli i wszystko jest OK :P
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
szuler
Sponsor portalu 2017
Sponsor portalu 2017

Maszyna: Inny motocykl
Imię: Marcin

Re: Prośba o pomoc

Postprzez domel86 » 9 sierpnia 2017, o 09:02

Żeby ułatwić potencjalnym Kupującym sprawę, założę osobny wątek. Opiszę w nim każde Varadero 125, które aktualnie będę miał na sprzedaż. Jeżeli się komuś będzie chciało istnieje możliwość potwierdzenia opisu ze stanem faktycznym podczas oględzin ;-)

Dodam również opisy mocniejszych motocykli, gdyby ktoś akurat planował przesiadkę na coś mocniejszego.

Link do wątku --> http://varadero125.com.pl/forums/viewtopic.php?f=18&t=1598 <--
domel86
Początkujący
Początkujący

Maszyna: Varadero 125 01-06
Imię: Dominik

Poprzednia strona

Powrót do Porady zakupowe