ponad słowami 3

Idealny podręcznik do języka polskiego ponad słowami 3

Podręcznik ponad słowami 3 to podstawowa książka, z które uczą się wszyscy uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Struktura książki obejmuje zagadnienia Młodej Polski. Podręcznik ponad słowami 3 ma niesamowicie korzystny wpływ na sposób nauczania i szerokie spojrzenie na epoki literackie. Podręcznik ma harmonijną strukturę, dzięki czemu z łatwością może łączyć w sobie treści językowe, literackie oraz kulturowe. Autorami publikacji ponad słowami 3 są Joanna Kościerzyńska, Aleksandra Wróblewską, Małgorzata Matecka, Joanna Ginter, Anna Równy, a także Anne Cisowska. Chronologiczna oraz uporządkowana struktura podręcznika jest przyjemna w czytaniu. Publikacja została wypełniona infografikami i ikonografikami umożliwiające uczniom poznanie kontekstu danego fragmentu podręcznika omawianego na zajęciach. Dzięki podręcznikowi uczeń rozwija swoje umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz interpretowania tego, co czyta. Podręcznik uwzględnia najważniejsze kulturowe konteksty jak społeczno-kulturowe i artystyczne. 

Ponad słowami 3 kompleksowy podręcznik do jeżyka polskiego

Ponad słowami 3 to podręcznik, który został opracowany w sposób kompleksowy. Komentarze do podręcznika zostały idealnie dobrane, a to sprawia, że uczeń może się otworzyć na nowe wątki. Rozdziały zostały podzielone na niewielkich rozmiarów bloki, które ułatwiają przyswajanie wiedzy. Publikacja charakteryzuje się barwną szatą graficzną. Książka pozwala poznanie wszystkich kontekstów kulturowych poruszanych w podręczniku ponad słowami 3. 

Charakterystyka podręcznika do języka polskiego ponad słowami 3

Publikacja ponad słowami 3 prowadzi ucznia krok po kroku podczas tworzenia swoich własnych tekstów. Dzięki zamieszczonym instrukcją w podręczniku oraz przykładowym tekstom uczeń pozyskuje wiedzę jak ma poprawnie pisać. Dzięki temu student ma możliwości przygotowania się do egzaminu maturalnego. Poza pisaniem tekstu uczeń wykształca w sobie również krytyczne spojrzenie na to, co czyta. Uczy się interpretować tekst oraz tworzyć spójne wypowiedzi.