ponad słowami 3

Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego Ponad słowami 3

Publikacja ponad słowami 3 idealnie nadaje się dla uczniów chcących zdawać maturę na poziomej rozszerzonym. Podręcznik szkolny został stworzony z myślą o uczniach klas ponadpodstawowych. Publikacja stanowi pomoc podczas nauki materiału o Młodej Polsce, czyli o jednej z niezwykle interesujących, a zarazem burzliwych epok w dziejach polski. Głównym zadaniem podręcznika szkolnego ponad słowami 3 jest ułatwić proces nauki studentom przygotowującym się do zdania egzaminu dojrzałości. Podręcznik został wydany przez przedsiębiorstwo Nowa Era. Jest jednym z najbardziej doświadczonych wydawnictw na rynku podręczników szkolnych. Ogromne doświadczenie zbudowane przez ostatnie lata gwarantuje studentom podręczniki najwyższej jakości, które zarówno ułatwią naukę, jak i ją urozmaicą. Autorami podręcznika są Anna Równy, Joanna Ginter, Małgorzata Matecka, Aleksandra Wróblewska, Joanna Kościerzyna oraz Anna Cisowska. 

Podręcznik ponad słowami 3 z najnowszymi kartami pracy dla ucznia

Podręcznik ponad słowami 3 (szkoła) zawiera maturalne karty pracy, które mają za zadanie przygotować ucznia do zbliżającego się egzaminu. Dzięki kartom uczeń ma kompleksowe wsparcie podczas zdobywania wiedzy oraz podczas kształcenia umiejętności wymaganych na egzaminie dojrzałości. Publikacja gromadzi niezbędne informacje o wiedzy z kluczowych z punktu widzenia matury lekturach. Podręcznik ponad słowami 3 jest jedną z serii podręczników ponad słowami, które w niezwykle przystępny sposób ukazują procesy historycznoliterackie z elementem ciągłości kulturowej. Podręcznik stanowi wsparcie podczas kształcenia maturalnych umiejętności oraz krytycznej analizy tekstu, tworzenia wypowiedzi i interpretacji tekstu. 

Co zyskuje uczeń podczas nauki z podręcznik ponad słowami 3?

Podczas pracy z podręcznikiem ponad słowami 3 uczeń zyskuje komfort podczas wytężonej nauki. Uporządkowane tematu, opakowane są w interesujący sposób. Dzięki czemu podczas zajęć nie wkrada się nuda.