Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: bandziorPrzegląd zerowy varaderki po zakupie - pytania
Niedawno kupiłem varadero dla żonki i już zdążyłem moto rozgrzebać, pojawiło się też parę pytań
- zdjąłem już właściwie wszystko co potrzeba żeby zdjąć gaźniki, ale moto chodzi bardzo ładnie na wolnych jak jest ciepłe / zimne. Myślicie że warto mimo wszystko wyjąć i czyścić?
- na stronie jest instrukcja jak czyścić gaźniki, były do tego jakieś zdjęcia? Nic mi się nie wyświetla, można ewentualnie prosić o reupload?
- czy u nas też jest ten problem z olejem nie docierającym do łożysk wałka? Czytałem gdzieś że w Shadow zostało to poprawione po 2000 roku, moja jest z 2003
- moto łapie muła w okolicy 80 kmh, na razie obstawiam że ma ograniczenie na gaźnikach, bo jest z Niemiec. Czy ewentualnie może to być wpływ za bogatej / ubogiej mieszanki? Czegoś innego?
- wie ktoś gdzie w Łodzi i okolicach można tanio i dobrze zrobić regulację i synchro gaźników? Albo może ktoś z forum jest w okolicy i ma wakuometr?

- kolega na forum sprzedaje gmole od polifta, czy one podejdą też do przedlifta, czy trzeba szukać osobno?

Na razie tyle, jak dogrzebię się do czegoś jeszcze będę pytał dalej.

Pozdro
Odpowiedz
Lepsze wrogiem dobrego.....nie ruszałbym gaźników skoro ładnie, równo pracuje. Możesz to zrobić późną jesienią ;-)
O oleju coś tam słyszałem, ale u mnie było OK.
Muła łapie nie przez gaźniki, a przez moduł zapłonowy M51S...., ale skoro moduł sprawdziłeś ... ;-)
Gmole Ci nie podejdą....choć ręki nie dam se obciąć...
Komar..........Varadero XL125 / Triumph Tiger 800 XC / Tiger Explorer 1200 XR
Odpowiedz
Cytat:- kolega na forum sprzedaje gmole od polifta, czy one podejdą też do przedlifta, czy trzeba szukać osobno?

Kolega ma także do przedlifta.
Odpowiedz
Ja raczej miałem na myśli kolegę, który sprzedaje swoje używane gmole, a Ty masz na myśli kogoś kto to dogina? Który to kolega i jak to cenowo wygląda? Ty? Smile
Kopułki zdjąłem i tulejki wyjąłem, także to się wyjaśniło. Gaźników nie będę ruszał, moto ładnie pracuje i świece mają ok kolor.
Łożyska wałka wyglądają ok także też na razie nie ruszamy, olej był gdzie być powinien, nic nie stuka nic nie puka.

Moto miało lekkiego szlifa, o czym wiedziałem, ale nie zauważyłem że połamane sa mocowania od reflektorów. Na znanym portalu aukcyjnym widzę, że to raczej standard po szlifie ale zapytam i tak Smile Ma ktoś może reflektor na sprzedaż z mocowaniami w dobrym stanie, w dobrej cenie?

Jak się nie znajdzie, będę rzeźbić najwyżej, już mam pomysł jak to poprawić.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości