Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: CinekGDADo Ekspertów z Trójmiasta i okolic.
Cześć
Potrzebuje fachowej porady, ekspertyzy kogoś kto miał/ma małe Varadero.  Jest parę rzeczy które mnie w nim irytuje i 
chciałbym zweryfikować czy to uszkodzenie, czy ten typ tak ma. Kogoś z Trojmiastai okolic. Mogę robić też za pomocnika przy ewentualnym serwisie (nie mam 2 lewych rąk Wink oczywiście zapłacę za poświęcony mi czas). 
Problemy:
1.  niska kompresja 11,8bar (chyba że coś źle mierze) przebieg 16tys (nie wiem ile jest naprawdę)
2.  dziwne wibracje co ok 0,5 sek odczuwalne w średnich obrotach 
3.  dzwonienie, jakby jakaś luźna blacha (tylko podczas jazdy)
4.  brak mocy na 5 biegu. 10 tys obr/min i koniec. Z górki i leżąc na baku potrafi pójść do 12.5 tys obr. Na 1,2,3 idzie ładnie i bez zająknięcia do odcinki. 
Wiaderko pali na dotyk, nie gaśnie, nie kopci, nie dymi, nie bierze oleju, reakcja na rolgaz chyba dobra, ładnie schodzi z obrotów, filtr powietrza czysty, zawory wg instrukcji, lozyska wałka rozrządu 1 cylindra wymieniłem ( niepotrzebnie jak się okazało), rozmiar dysz zgodny z manualem,  swiece irydowe (biale jak śnieg),  regulator napięcia 51B,  tłumik wrocil oryginalny ( przerywanie na najwyzszych obrotach znacznie mniejsze. 
HELP!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości