Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: el_santoNaszywki Forumowe
Hej, czy byliby chętni na naszywki forumowe?
Mam możliwość zlecić wykonanie wg dowolnego projektu pytanie tylko czy jest sens gadać z producentem.
Byliby chętni?

Chętni:
Marcinie - 2 szt
Michałwnuk4 - 2 szt
Darth80 - 1szt
Szreder - 2 szt
festungkrakau - 2szt. ( biała z czerwoną i czarna nicią)
shogun - 4szt ( biała z czerwoną i czarna nicią)
Maniek - 2 szt

Na tą chwile mamy połowę minimalki ilościowej.

Jeśli ktoś jeszcze chętny to dawać znać.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o mnie to ja bardzo chętnie.
Odpowiedz
Opcja jest taka , że musi sie uzbierac przynajmniej 20 osob żeby gosciowi sie kalkulowalo odpalac maszynę. Wymiar to cokolwiek wpisanego w kwadrat 12x12cm
Odpowiedz
jestem chętny Smile
Odpowiedz
Jak będzie projekt i cena, to można pytać o chętnych Smile To z Tobą rozmawiałem na zlocie o naszywkach?
[Obrazek: c3bdcdf670cd0371.jpg]
Odpowiedz
Tak ze mną. Projekt to juz troche pracy dlatego pytam czy jest sens zaczynac gadkę wogóle z producentem
Odpowiedz
Zrobić tylko projekt.. spisać listę chętnych, o ile będzie te 20 osób i można atakować producenta Smile w sumie to może i ja bym skusił się na takie cudo?

pozdr
Odpowiedz
Ok, w takim razie zrobię szkic. Jeśli ma ktoś jakieś propozycje to też podeślijcie i zrobimy ankietę. Wybierzemy tą która będzie miała najwięcej głosów i sie wyceni.
Odpowiedz
Mamy takie coś. Oczywiście litery pokazują jedynie przykładowy napis, możemy tam wstawić logo varadero z dopiskiem 125 i adres www forum.

Wstępna wycena od produkcji:
wymiar 12x12cm
30 szt - 14zł/szt
60 szt - 13zł/ szt
100 szt - 12zł/szt

Opis:
ok 10000 wkłuć/szt
2 kolory
materiał kodura 600
awers - klej lub czarna fizelina ( polecany klej bo łatwiej umiejscowić przed naszyciem).

Istnieje też możliwość dołożenia np regionu.

Klej będzie trzymał lub nie,dlatego na motocyklowych ubraniach raczej zgodnie z nazwą produktu dodatkowo naszywamy.

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
Fajne, ale... Wink
12x12cm za duże. Sprawdziłem na swoich trzech kurtkach i, oprócz pleców, nie ma gdzie tego zmieścić.
Materiał tła może być tylko czarny?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości