Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: szulerVCP Zakończenie Sezonu 2018 - zaproszenie
Witam,

Tradycyjnie zapraszam użytkowników forum na zakończenie sezonu organizowane przez VCP 
które odbędzie się w dniach 21-22-23 września 2018
- zapisy na forum VCP : http://varaderoclub.pl/viewtopic.php?t=3393

Informacja:

" Proszę Koleżeństwa [Obrazek: icon_exclaim.gif] 

Jak się rzekło, Góry Bystrzyckie nie są rejonem szczególnie drogim - nieco taniej niż gdzie indziej jest i mieszkać, i jeść, i zwiedzać. Tylko jeździ się za tyle samo [Obrazek: icon_wink.gif] 

Jako bazę zlotu wybrałem położony w ciekawej jeszcze z innych względów miejscowości MłotyOśrodek Wypoczynkowy AMW (co oznacza "Azyl Między Wzgórzami"). Ośrodek jest położony przy drodze powiatowej 3285D, łączącej poprzez przełęcz Rozdroże Pod Uboczem miejscowości Bystrzyca Kłodzka i Lasówka. Jest to jednocześnie dolina Bystrzycy Łomnickiej, głęboko wcięta, otoczona przez bardzo ostro opadające wzgórza o wysokości 700÷800 m n.p.m., sam ośrodek leży na wysokości ok. 500 m n.p.m., toteż nie występuje tam zasięg jakiejkolwiek sieci telefonii komórkowej. 

W związku z tym proponuję (a jest to propozycja z gatunku tych nie do odrzucenia [Obrazek: icon_wink.gif] ) cenę 
zlotu w wysokości: 
330.- zł / osoba
Dutki należy przelać na następujące konto: 

47 1240 1633 1111 0010 3038 2924
W danych przelewu jako odbiorcę należy umieścić mnie, czyli: 

Marek Pakosz

ul. Wojska Polskiego 9-11/101

45-862 Opole
A w tytule należy wpisać pisane ciągiem hasło: 
MŁOTY2018

w drugiej linijce dodając nick forumowy, abym mógł przy nim zaznaczyć wpłatę za deklarowaną ilość osób. Zagraniczni dodają z przodu numeru konta litery PL 

Okazuje się, że w wyżej wymienionej kwocie zmieści się i jakaś zlotowa koszulinka, toteż tych, którzy już zapisali się na liście prosiłbym o dodanie rozmiarów koszulek, a nowo zapisujących się o ich wpisanie od razu. 

Ponieważ zlot organizuję samodzielnie, proszę o zgłoszenia i wpłaty do końca sierpnia (ostatecznie do 7-go września) bieżącego roku, abym miał z czego wpłacić kolejne zaliczki (bo pierwszą już wpłaciłem) oraz aby starczyło czasu na wykonanie koszulek."

Do zobaczenia  Smile
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości