Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: buczekVaradero 125 2001
Witam,

Sprzedam moją Hondę Varadero 125 z 2001r z pojemnym kufrem i dużą ilością dodatków.

Ubezpieczenie OC do 22.06.2019r., przegląd techniczny będzie zrobiony w przyszłym tygodniu (30.08.2018).
Aktualny przebieg 33 tyś km i codziennie rośnie J

Co zostało zrobione, jest dokładnie opisane w dziale "pochwal się".

Po zakupie (05.04.2017), motocykl przeszedł gruntowny serwis(08.04.2017) – wymiana filtra powietrza, wymiana oleju z filtrem, zmiana oleju w przednim zawieszeniu, świece, itd.
Nowy kompletny napęd DID (08.04.2017, aktualnie przebieg 3 tyś km)
Nowe opony Pirelli Sport Demon (24.04.2017 - aktualnie ich przebieg 3 tyś km)
Ustawienie zaworów, czyszczenie i synchronizację gaźników (19.05.2017).
Nowe klocki hamulcowe z przodu (22.08.2018), z tyłu jeszcze długo nie będzie potrzeby wymiany.
Zmiana świec na irydowe NGK (21.08.2018)

Zmieniony tłumik na Dominator z DbKillerem Hard (20.04.2017)
Akcesoryjne obicie kanapy  (22.04.2017)
Zamontowany voltomierz i chłodzenie regulatora napięcia (04.05.2017) – przegrzewający się regulator to pięta achillesowa Varadero.
Akcesoryjne lusterka panoramiczne, które poprawiają widoczność i bezpieczeństwo (12.05.2017)
Gmole firmy RM-G (20.05.2017)
Szyba turystyczna Loster
Nowy akumulator Banner bull (maj 2018)
Tylny błotnik który chroni łożyska tylnego wahacza i tylny amortyzator przed wodą z tylnego koła
Wymieniony płyn hamulcowy i płyn chłodzący (15.05.2018)

…i wiele innych, drobnych rzeczy.

W tym roku motocykl został pomalowany (bak, owiewki, przedni błotnik, kufer), ze względu na liczne zadrapania i ubytki lakieru związane z normalnym użytkowaniem.

Dlaczego sprzedaję – uzyskałem uprawnienia na kat. A i chcę zmienić motocykl na większy

Stan motocykla:
- technicznie bez zarzutu i przez wiele lat nie będzie wymagał wkładu finansowego – wszystko co trzeba było zrobić (i czego nawet nie trzeba było), zostało już zrobione
- wizualnie – pomijając lakierowanie – ma już swoje lata, a jak na swój wiek wygląda bardzo dobrze.

Do motocykla dodaję oryginalna szybę, oryginalny wydech, pokrowiec (podniszczony, jednak spełniający swoje zadanie w 100%.)i wszystko to co widać na zdjęciach.

Jest możliwość sprzedaży za mniejsze kwotę, jednak wiąże się to ze zubożeniem motocykla o takie dodatki jak: gmole RM-G (200zł – nowe 300), postawkę centralną SW-Motech (250 – nowa 600), szybę turystyczną Loster (150, nowa 200), wydech Dominator z DbKillerem (400 zł, nowy zestaw 600).

Cena wyjściowa 9 tyś - oczywiście do negocjacji    Smile
Odpowiedz
Varadero sprzedane - niech dzielnie służy nowemu właścicielowi.
Odpowiedz
Na co miejsce zrobiłeś w garazu? Z czyjej stajni bedziesz teraz ujezdzal rumaki?
Wsk125--romet ogar 205----simson s4---Varadero 125---Kawasaki ER6F---?
Odpowiedz
Na razie się wstrzymuję z zakupem, bo budżet domowy nie obejmował zmiany w tym roku. Zależy ile naskładam kaski.
Najchętniej zakupiłbym TDM 900, ale muszę przetestować czy to będzie moto dla mnie. Myślę jeszcze nad małym DL-em albo CBF 600.
Główne kryterium - musi posiadać ABS.
Odpowiedz
Kazda z tych maszyn to dobry wybor. Fazer nie spelnia kryterium turystycznego?udanych zakupow!PS. Honda przyzwyczaila nas do swietnej jakosci wykończenia i pracy silnika-gdyby nie slaby stan oferty rynkowej wzialbym cbf. Dlugo dzukalem nc750x i albo cena kosmicznie wysoka albo sprzety klejone spawane i drutowane. Na versysa i dl-a jestem za niski. Za to moj wysoki szwagier przeswietlal aprille pegaso...
Wsk125--romet ogar 205----simson s4---Varadero 125---Kawasaki ER6F---?
Odpowiedz
(08-31-2018, 07:42 PM)rado321 napisał(a): Kazda z tych maszyn to dobry wybor. Fazer nie spelnia kryterium turystycznego?udanych zakupow!PS. Honda przyzwyczaila nas do swietnej jakosci wykończenia i pracy silnika-gdyby nie slaby stan oferty rynkowej wzialbym cbf. Dlugo dzukalem nc750x i albo cena kosmicznie wysoka albo sprzety klejone spawane i drutowane. Na versysa i dl-a jestem za niski. Za to moj wysoki szwagier przeswietlal aprille pegaso...

czyli BMW inaczej  Smile

ja kupiłem Varadero wyżej czyli Transalpa 650 Smile
Odpowiedz
Fazera, a dokładnie FZS 600 z 2002 ma mój brat. FZ6 S2 z ABS też fajne, ale jak na razie na pierwszym miejscu TDM, a na drugim CBF.
Co z tego wyjdzie - zobaczymy Smile
Odpowiedz
(08-30-2018, 02:48 PM)buczek napisał(a): Varadero sprzedane - niech dzielnie służy nowemu właścicielowi.

Służy dzielnie Smile Fajny egzemplarz, zbiera same pochwały za stan!
Dzięki i powodzenia z następnymiSmile
Odpowiedz
(08-31-2018, 07:42 PM)rado321 napisał(a): Za to moj wysoki szwagier przeswietlal aprille pegaso...

Znasz może już jakieś wyniki z tego prześwietlenia?. Podoba mi się Pegaso w wersji Trail, ale coś mało o nich w necie.
Odpowiedz
(09-20-2018, 11:46 AM)Voytec napisał(a):
(08-30-2018, 02:48 PM)buczek napisał(a): Varadero sprzedane - niech dzielnie służy nowemu właścicielowi.

Służy dzielnie Smile Fajny egzemplarz, zbiera same pochwały za stan!
Dzięki i powodzenia z następnymiSmile

Cieszę się, że jesteś zadowolony. Ja po sprzedaży kilka dni jeździłem rowerem do pracy. Plan był na zakup moto dopiero na wiosnę, ale że do pracy dojeżdżałem lekko spocony, zakupiłem na sztukę chiński skuter 125 Smile
Cena była atrakcyjna, brak ładowania, tylna opona pomimo ładnego bieżnika, była krzywa (miała bicie) i poszła do wymiany.
Ogarnąłem usterki i śmigam skuterem póki pogoda pozwala. Na wiosnę, jak zakupię już coś docelowego, skuter sprzedam.

Napisz jakie modyfikacje dołożyłeś do Varadero Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości